Церемонія відкриття меморіалу пам’яті ГЕРОЇВ , НАШИХ УЧНІВ – ВИПУСКНИКІВ , ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Пам’ять….🖤
Таке коротке слово!
Вона нетлінна і вічна!!!
Вона ніколи не згасне!!!
Сьогодні у нашій школі відбулась церемонія відкриття меморіалу пам’яті ГЕРОЇВ , НАШИХ УЧНІВ – ВИПУСКНИКІВ , ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, які віддали своє життя за незалежність та свободу , за всіх нас у російсько-українській війні.
Павло Малаховський , Якимов Владислав, Іваночко Андрій , Діанов Валерій , Захарко Ігор – назавжди залишаться в нашій пам’яті. У вирішальний для країни час вони без вагань пішли на війну, бо ж знали, що повинні бути там, боронити рідну землю, навіть ціною власного життя . На церемонію відкриття прийшли рідні та близькі, однокласники, друзі. Щемливі слова про своїх синів сказали матері. Начальник Управління освіти Львова Андрій Закалюк подякував родинам за синів – ГЕРОЇВ, а також наголосив , що сьогодні ми повинні не тільки пам’ятати про полеглих , а щоденно розбудовувати , зміцнювати нашу суверенну Україну .
Освячення меморіальних дошок провів отець Андрій з церкви Покрови Пресвятої Богородиці.
Герої наші у безсмертя йдуть ,
Щоб Україна мирно квітувала.
В серцях живих полеглі оживуть
У обелісках і меморіалах …