Історія Школи

Головна » Історія Школи

Дата  народження: 1 вересня  1984 року

Левову частку в будівництві школи вклав Прикарпатський Військовий округ і в основному у ній навчались діти військовослужбовців. У школі вивчали англійську, німецьку та французьку мови.

2008 рік – у школі з’явився свій логотип, що символізував мудрість, жадобу до знань, високий рівень навченості.

Першим директором був Добрянський Олександр Михайлович, йому на зміну приходять:

Косовська Світлана Володимирівна

Лазурко Костянтин Володимирович

Кожен випускник нашої школи знайшов своє місце у житті. Вони стали відомими і шанованими людьми. Деякі з них не забувають свою “альма  матір” і завжди допомагають їх. Серед них наш випускник, а тепер депутат Львівської обласної Ради пан Олег Немчинов.

У нашій школі є великі родини. Три покоління у них пов’язані з нашою школою

1. Родина  Козуб-Попович
  2. Родина Поздєєва-Манзані
  3. Родина Дзикі-Лепетенко
  4. Родина Проводнікових

Випускники нашої школи обрали різні професії: лікарі, перукарі, інженери, працівники торгівлі…. Але надзвичайно приємно, що серед випускників є і вчителі. Саме цю професію здобуло чимало випускників нашої школи, які зараз працюють педагогами, викладачами у різних закладах і куточках нашої Батьківщини та за її межами. Серед них працюють вчителями і у нашій школі.