Батькам першокласника

Головна » Батькам першокласника

Правила прийому до закладу освіти за посиланням:

Територія обслуговування.

Для вступу дитини до 1 класу школи на 2022-2023 навчальний рік

Покрокова інструкція як записати дитину до першого класу за посиланням:

Створена заява повинна бути підтверджена поданими до 8 червня 2022 року в школу документами:

1. Оригінал медичної довідки №086-1 та Ф-063;
  2. Паспорт одного з батьків;
  3. Документ, що підтверджує місце проживання дитини на визначеній території обслуговування школи;
  4. Свідоцтво про народження дитини.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з ООП за посиланням:

умови доступності (посилання)

Наші любі першокласники!

З першого класу ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Та зможете збудувати свій власний світ, яким буде пишатися вся ваша сім’я, ціла країна, а, можливо і увесь наш всесвіт!
На цьому шляху ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, бабусь та дідусів, рідних. «Ліхтариком свого досвіду та любові» ваш шлях буде впевнено освітлювати ваша перша вчителька, ваш перший провідник країною знань. Саме світло її знання буде дозволяти вам ясно бачити усе нове и незнайоме раніше, надасть вам підтримку на перших ще не впевнених кроках по країні шкільного життя!

Вашими іншими друзями стануть шкільні підручники! Стільки цікавого вже чекає вас на їх сторінках!
Усі знання, що ви отримаєте у школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових и нових успіхів!
Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях!
Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: в ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на наших виставках! Ми будемо разом ходити до театру, до циркових вистав, змагатися у спортивних конкурсах – наш великий світ шкільного життя тепер належить і ВАМ!

Ласкаво просимо до нашого великого колективу школи № 86!