ПОДОРОЖ У СВІТ ЗНАНЬ

ПОДОРОЖ У СВІТ ЗНАНЬ📚 ТА ВРАЖЕНЬ🤔🙃👨‍👨‍👧‍👦 Учитель, що творить майбутнє 💙💛– це про нашу Ірину Бочковську♥️ , вона разом учнями:
Лоняк Ірина
Муцин Ярина
Яцик Максим
Ковальчук Софія
Гайва Христина
Волошин Софія
Стецюк Віктор взяла участь у тижневому німецько🇩🇪-польсько🇵🇱– українському🇺🇦 проєкті за підтримки Deutsch-Polnischen Jugendwerk (DPJW) у НІМЕЧЧИНІ місто Гросенкнетен. Діти разом із своїми однолітками з Німеччини та Польщі працювали над розробкою наукових проектів🔎📊. Протягом усього перебування в молодіжній спільноті діти досліджували напрямки вирішення глобальних екологічних проблем🔭🧬🔬. Також завдяки спільній науковій роботі розвинули комунікативні навички, подолали мовний бар’єр та поглибили свої знання з хімії, біології, економіки ,екології та англійської мови.
Сто учасників з Німеччини,Польщі та України об’єдналися в групи,наполегливо і завзято досліджували обране ними питання,використовуючи практику дослідження, спостереження,довідники.
Цікаво, захопливо, творчо далі буде