ПОДОРОЖ У СВІТ ЗНАНЬ
ТА ВРАЖЕНЬ![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/1f643.png)
Учитель, що творить майбутнє ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
– це про нашу Ірину Бочковську
, вона разом учнями:
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/1f643.png)
![👨👨👧👦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1/16/1f468_200d_1f468_200d_1f467_200d_1f466.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/2665.png)
Лоняк Ірина
Муцин Ярина
Яцик Максим
Ковальчук Софія
Гайва Христина
Волошин Софія
Стецюк Віктор взяла участь у тижневому німецько
-польсько
– українському
проєкті за підтримки Deutsch-Polnischen Jugendwerk (DPJW) у НІМЕЧЧИНІ місто Гросенкнетен. Діти разом із своїми однолітками з Німеччини та Польщі працювали над розробкою наукових проектів![🔎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f50e.png)
. Протягом усього перебування в молодіжній спільноті діти досліджували напрямки вирішення глобальних екологічних проблем![🔭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f52d.png)
![🧬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2f/1/16/1f9ec.png)
. Також завдяки спільній науковій роботі розвинули комунікативні навички, подолали мовний бар’єр та поглибили свої знання з хімії, біології, економіки ,екології та англійської мови.
![🇩🇪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1/16/1f1e9_1f1ea.png)
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f1f5_1f1f1.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🔎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f50e.png)
![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f4ca.png)
![🔭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f52d.png)
![🧬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2f/1/16/1f9ec.png)
![🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f52c.png)
Сто учасників з Німеччини,Польщі та України об’єдналися в групи,наполегливо і завзято досліджували обране ними питання,використовуючи практику дослідження, спостереження,довідники.
Цікаво, захопливо, творчо далі буде