Вітання!!!![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
Мрії збуваються, коли ти мрієш та йдеш на зустріч!
Сьогодні у нас свято: Львівське хлібопекарне підприємство “Галицька здоба” відкрило у нашій школі ще одне шкільне кафе![🧁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1/16/1f9c1.png)
![🍩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f369.png)
![🍫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f36b.png)
![🍭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f36d.png)
![☕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/2615.png)
![🧁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1/16/1f9c1.png)
![🍩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f369.png)
![🍫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f36b.png)
![🍭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f36d.png)
![☕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/2615.png)
Велику підтримку в реалізації даного проєкту надавали школі :начальник Управління освіти Львова Андрій Євгенович Закалюк , начальник Сихівського та Личаківського відділу освіти Давнюк Віктор Миколайович , начальник Галицько-Франківського відділу освіти Сороківський Андрій Юрійович , а також директор підприємства Палідович Назарій Орестович .
Учні радо вітали гостей веселими віршами , прекрасними піснями та чарівною мелодією , що лунала із саксофона (Аліна Лаврінців, Аделія Шоп’як , Віталій Ковальський)
Щирі слова подяки пролунали з уст директора школи Руслана Струк
Нехай наша співпраця стане гарною традицією добрих справ, що поєднує освіту та підприємництво. Бажаємо “Галицькій здобі” розвиватись і процвітати. А ми будемо насолоджуватись неперевершеним смаком круасанів, тістечок какао та інших страв у затишному комфортному кафе. Цей простір стане для нас місцем зустрічі з друзями, а, можливо, народженням цікавих ідей або місцем, де можна просто перекусити.
Дякуємо за усмішки дітей та запашні смаколики ![😍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)
![😍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)