Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З нагоди Дня української писемності та мови 27 жовтня 2023 року проводився Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Щороку мовознавчий флешмоб об’єднує сотні тисяч українців і знавців української мови з усього світу.
До написання радіодиктанту долучились учні, вчителі, батьки нашої школи. І хоча тривають канікули, багато учнів прийшли до школи, згуртувались навколо педагогів та усі разом написали радіодиктант національної єдності.
Свою рідну українську мову треба ЗНАТИ і БЕРЕГТИ! Саме так думають і ті, хто писав радіодиктант вдома, в родинному колі. Усі ми відчуваємо себе частиною нашої сильної і прекрасної країни. Під час війни це особливо актуально. Неймовірно потужна енергетика єднання усіх українців ОБОВ’ЯЗКОВО НАБЛИЗИТЬ НАШУ ПЕРЕМОГУ!!!!💙💛