Відверта розмова.
Зустріч з книгою ![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
“Ліс на межі”- твір Оксани Весни, який розповідає про проблеми підлітків, про пошуки себе і свого місця у світі, про булінг і те, як поводитись рідним у складній для підлітка ситуації.
Приємно, що діти самі стали ініціаторами обговорення книги. Після зустрічі з письменницею учні 9- х класів зібралися у читальному залі разом з бібліотекарем Наталією Дмитрівною Долгих і обговорили проблеми булінгу( цькування) у підлітковому колективі, а також питання стосунків між батьками.
Діти вчилися спілкуватися, вирішувати проблеми, не доводити до критичної межі непорозуміння і образи. Цінувати життя і гарні твори сучасних українських письменників.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)