Благодійна акція “Спільнобокс”

Наближаємо ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!!!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛
Героїчне протистояння окупантам щоденно демонструють Збройні Сили України . А підтримку нашим воїнам у нелегкі холодні дні та ночі організували педагоги та учнівський парламент школи .
Завдяки нашим учням та їхнім батькам, разом з волонтерською організацією “Разом на передовій ” , Управління освіти Львова , Департамент освіти і науки Львівської ОДА , в рамках благодійної акції “Спільнобокс” , метою якої є збір коробок з речами та продуктами довготривалого зберігання для військовослужбовців , сьогодні від школи було відправлено чимало коробок з усім необхідним . Крім того, в кожну таку коробку учні вклали свої малюнки, щирі листи. А ще бабуся нашої учениці, не шкодуючи сил, зв’язала 10 пар теплих шкарпеток. Це неймовірно трепетно і чуйно.
Ми дуже дякуємо усім, хто долучився до цієї акції і не перестанемо допомагати нашим ЗАХИСНИКАМ!