Екскурсія учнів 8х класів до 29 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ (СИХІВСЬКИЙ РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)

Екскурсія учнів  8х класів до   29 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ (СИХІВСЬКИЙ РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)

Екскурсія учнів 8х класів до 29 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ (СИХІВСЬКИЙ РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ) Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників-рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший пожежний рятувальник частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі ознайомились пожежними машинами , мали можливість спробувати в роботі тепловізор , роздивились костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі старший пожежний рятувальник розповів як правильно діяти у разі пожежі та у випадку надзвичайних ситуацій. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла важливість та героїчність цієї професії . Ця подія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності. Дякуємо співробітникам пожежної частини №29 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!