Всеукраїнський проєкт “Flowers4school”

Школа бере участь в всеукраїнському проєкті “Flowers4school”від асоціації квіткових виробників Нідерландів, метою якого є показати дітям як правильно висаджувати цибулинні квіти та навчити їч турбуватися про свою школу.

Учні школи брали активну участь у висаджуванні цибулин. А допомагали їм наші прекрасні вчителі – біологи Меншикова Ольга Олексіївна, Бочковська Ірина Олександрівна та  педагог-організатор Романів Анна Остапівна. З великою цікавістю наші найменші учні розглядали цибулини квітів, слухали вчителів і також своїми маленькими рученятами спробували посадити кожен свою квіточку. Дякуємо учням старших класів, а саме:

Петришину Максиму?? 9-А
Кищику Станіславу?? 9-А
Гніздюху Максиму?? 9-А
Альфавіцькому Івану?? 9-Б
 що долучились до роботи!!!!
Наші хлопці – НАЙКРАЩІ!!!!!??
А також працівникам школи, що допомогли.
Дякуємо #Flowers4school за чудову можливість долучитися до прекрасного.
Нехай у кожній школі весною проростуть тюльпани, нарциси, крокуси та інші квіти різних кольорів.
А ми чекатимемо приходу весни з нетерпінням!