НЕ БУДЬ ЖОРСТОКИМ!

Під таким гаслом у 8 – Б класі було проведено профілактичну бесіду “Запобігання та подолання агресивної поведінки, булінгу серед підлітків” за участю шкільного офіцера освітньої політики Катерини Романівни Савки.
Мета заходу:
✅інформування учасників освітнього процесу про види, типові ознаки та форми шкільного булінгу;
✅ застереження про адміністративну відповідальность за вчинення цькування;
✅захист інтересів дітей та протидії насильству;
✅формування взаємовідносин довіри, підтримки, позитивної психологічної атмосфери в учнівському колективі.
🙋🏻‍♂️У жвавій дискусії на наведених прикладах Катерина Романівна наголосила учням, що цькування, лайливі слова(do_not_enter)… є небажаними та недопустимими.
Учні:
✔️навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту;
✔️створили “Дерево самооцінки”, проаналізувавши позитивні та негативні риси свого характеру;
✔️виявили причини проблем у спілкуванні задля конструктивної поведінки у конфліктній ситуації.