Шкільний ярмарок «Золота солодка осінь»

ОБ’ЄДНАНІ СПІЛЬНОЮ МЕТОЮ
ЯРМАРКУЄМО🍁🇺🇦 Шкільний ярмарок «Золота солодка осінь», який відбувся сьогодні, залишив неймовірні враження та радісні спогади усім учасникам. Діти, батьки та вчителі об’єднали свої зусилля для допомоги нашим захисникам. На ярмарку можна було знайти безліч смачних і оригінальних домашніх солодощів та тематичні осінні вироби , які створили школярі власноруч.
Цей захід не тільки дав можливість дітям продемонструвати свої таланти, а й згуртував шкільну спільноту. Атмосфера заходу була сповнена теплом, затишком і відчуттям справжньої золотої осені.
Разом ми зібрали 86 тис.939 грн.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та участі в ярмарку. Разом ми створюємо неймовірні події для наших дітей та школи, допомагаємо нашим захисникам наближати перемогу❤️🇺🇦.
ФОТОЗвіт про передачу коштів обов’язково буде.