Сьогодні є вже підсумки інтелектуальної гри ,,Квізи” серед учнів 8-9 класів.Команду школи представляли учні: Стахів Дарина Гасюк Христина Гасюк Софія Себало Данило Муцин Ярина Корзун Ірина Ошуст Марко Лоняк Ірина Змислий Юрій. Команда зіграла досить непогано, навіть у другому турі показала 4 результат. Діти старались, горіли великим бажанням виграти! Ми знову переконались що наші діти молодці!!!
“Квізи”
![adf57c1d-b65c-41f5-b2ad-8485decbaf4d “Квізи”](https://school86.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/adf57c1d-b65c-41f5-b2ad-8485decbaf4d-860x1147.jpg)