Учні 8 – 11 класів відвідали Львівський Ліцей ім. Героїв Крут. Екскурсія була цікава і захолива. Учні познайомились з умовами проживання та навчання наших майбутніх захисників, на короткий час теж стали ліцеїстами: мали заняття з медичної допомоги та фізичної підготовки. Серед ліцеїстів зустріли учнів нашої школи. Майбутнє держави твориться сьогодні, а ми його активні учасники.
Екскурсія в Львівський Ліцей ім. Героїв Крут
![430087044_842689927661486_4212179923675815147_n Екскурсія в Львівський Ліцей ім. Героїв Крут](https://school86.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/430087044_842689927661486_4212179923675815147_n-860x388.jpg)