Наші спортивні вершини ![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Сьогодні учні нашої школи брали участь у змаганнях в рамках програми “Дитяча легка атлетика WA”, що відбулися на стадіоні “Скіф”
Школи міста були поділені на групи по декілька команд у кожній . Наші учні впевнено посіли перше місце у своїй групі, що дозволило їм вийти у фінальну частину змагань.
У фіналі серед шкільних команд міста ми посіли 5 місце . Розчарування юних спортсменів було компенсоване приємними емоціями під час вручення подарунків , якими були нагороджені команди фіналісти .
Вчителі фізичної культури – Назарук Артур Андрійович та Горгота Андрій Романович