Зло боїться пам’яті, але ми пам’ятаємо!
Зло прагне забуття, але ми не забудемо! Зло стає слабким, коли ми гуртуємося!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
У 90-ті роковини Голодомору учні 7-Б класу виготовили незабудки та вшанували пам’ять мільйонів невинно закатованих голодом українців, долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті “Запали свічку”
. Під час перегляду відео про Голодомор 1932-1933 років учні дослідили порушення прав людини під час геноциду українського народу, провели паралелі між минулим і сьогоденням: 90 років тому країна-агресор застосувала проти нас голод, а тепер – ракети, шахеди, кулі… ; люди ділилися останнім шматочком хліба, а зараз в окопах військові діляться їжею, водою, діти в укриттях – смаколиками…Це прояв людяності українського народу, боротьби за свободу та незалежність!
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)