День пам’яті жертв голодоморів.

Зло боїться пам’яті, але ми пам’ятаємо!🕯️ Зло прагне забуття, але ми не забудемо! Зло стає слабким, коли ми гуртуємося!🇺🇦
У 90-ті роковини Голодомору учні 7-Б класу виготовили незабудки та вшанували пам’ять мільйонів невинно закатованих голодом українців, долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті “Запали свічку”🕯️. Під час перегляду відео про Голодомор 1932-1933 років учні дослідили порушення прав людини під час геноциду українського народу, провели паралелі між минулим і сьогоденням: 90 років тому країна-агресор застосувала проти нас голод, а тепер – ракети, шахеди, кулі… ; люди ділилися останнім шматочком хліба, а зараз в окопах військові діляться їжею, водою, діти в укриттях – смаколиками…Це прояв людяності українського народу, боротьби за свободу та незалежність!