День учнівського самоврядування.

День учнівського самоврядування став щорічною подією (унікальною датою) метою якої є розвиток лідерських навичок , виховання активної громадянської позиції, співпраця педагогів та учнів .
15 листопада учні брали участь в управлінні школою, класом, готували уроки, змагання та інші заходи. День пройшов цікаво, пізнавально. Справжніми лідерами показали себе учні школи. Так, голові учнівського парламенту Лупивовку Романові в ролі директора доводилось приймати нестандартні рішення. Навіть зустріч з представником ДСНС виявилась позитивною та успішною щодо подальшої співпраці.
Також у цей день відбулась шкільна гра “Quiz” між учнівськими командами .
1 місце 🥇🏆 отримала команда 10 -их класів.
Активно і жваво в актовому залі відбувся підсумок Дня учнівського самоврядування.
Було досягнуто головну мету, щодо сприяння розвитку учнів для досягнення інтелектуального, громадянського та духовного потенціалу особистості як громадян України.