День учнівського самоврядування став щорічною подією (унікальною датою) метою якої є розвиток лідерських навичок , виховання активної громадянської позиції, співпраця педагогів та учнів .
15 листопада учні брали участь в управлінні школою, класом, готували уроки, змагання та інші заходи. День пройшов цікаво, пізнавально. Справжніми лідерами показали себе учні школи. Так, голові учнівського парламенту Лупивовку Романові в ролі директора доводилось приймати нестандартні рішення. Навіть зустріч з представником ДСНС виявилась позитивною та успішною щодо подальшої співпраці.
Також у цей день відбулась шкільна гра “Quiz” між учнівськими командами .
1 місце ![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
отримала команда 10 -их класів.
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Активно і жваво в актовому залі відбувся підсумок Дня учнівського самоврядування.
Було досягнуто головну мету, щодо сприяння розвитку учнів для досягнення інтелектуального, громадянського та духовного потенціалу особистості як громадян України.