Вітання!!!🌹
Мрії збуваються, коли ти мрієш та йдеш на зустріч!
Сьогодні у нас свято: Львівське хлібопекарне підприємство “Галицька здоба” відкрило у нашій школі ще одне шкільне кафе🧁🍩🍫🍭☕
Велику підтримку в реалізації даного проєкту надавали школі :начальник Управління освіти Львова Андрій Євгенович Закалюк , начальник Сихівського та Личаківського відділу освіти Давнюк Віктор Миколайович , начальник Галицько-Франківського відділу освіти Сороківський Андрій Юрійович , а також директор підприємства Палідович Назарій Орестович .
Учні радо вітали гостей веселими віршами , прекрасними піснями та чарівною мелодією , що лунала із саксофона (Аліна Лаврінців, Аделія Шоп’як , Віталій Ковальський)
Щирі слова подяки пролунали з уст директора школи Руслана Струк
Нехай наша співпраця стане гарною традицією добрих справ, що поєднує освіту та підприємництво. Бажаємо “Галицькій здобі” розвиватись і процвітати. А ми будемо насолоджуватись неперевершеним смаком круасанів, тістечок какао та інших страв у затишному комфортному кафе. Цей простір стане для нас місцем зустрічі з друзями, а, можливо, народженням цікавих ідей або місцем, де можна просто перекусити.
Дякуємо за усмішки дітей та запашні смаколики 😍🥰🥳😊