До Дня української писемності у національному музеї імені Андрея Шептицького 12 жовтня для учнів 10-х класів відбулися урок, майстер-клас, екскурсія. На уроці діти дізналися про стародавні літописи, книгодруки, висловлювали свої думки про виникнення писемності. Надзвичайно творчо і цікаво пройшов майсер-клас .З великим захопленням учні самостійно працювали над процесом виготовлення гравюри. Екскурсія й архітектура музею справили на дітей неймовірне враження.
Майстер-клас у музеї ім. Андрея Шептицького
![photo_5280946484579258577_y Майстер-клас у музеї ім. Андрея Шептицького](https://school86.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5280946484579258577_y-860x737.jpg)