У нашій школі відбулася творча зустріч з Оксаною Весною, українською письменницею, що творить у жанрах фентезі та фантастики. На захід завітали вчителі та учні 7-8 класів. Пані Оксана розповідала про себе, свої твори, ділилася переживаннями, спілкувалася з дітьми. Зустріч була щирою, емоційною та пізнавальною .Сподіваємось, що в дитячих серцях залишилось тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.
Зустріч із письменницею Оксаною Весною.
![292261350_343132704665230_3835449802082435294_n Зустріч із письменницею Оксаною Весною.](https://school86.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/292261350_343132704665230_3835449802082435294_n-860x856.jpg)