Учора парламент школи відвідав публічну консультацію «Українськомовне середовище – запорука успішної освіти» разом з народними депутатами , представниками органів виконавчої влади , неурядових організацій та освітнього середовища. Ініціатор : народна депутатка України Наталія Піпа Метою було представити та обговорити з громадськістю проблему мовного середовища в освіті, обмінятися інформацією та баченням розв’язання проблеми, представити та обговорити концепцію законопроекту про мовне середовище в освіті, представити міжнародні практики врегулювання питання мовного середовища в освіті
Публічна консультація «Українськомовне середовище – запорука успішної освіти» для парламентів шкіл
![cef4e031-415e-4c42-a893-756e084dd273 Публічна консультація «Українськомовне середовище – запорука успішної освіти» для парламентів шкіл](https://school86.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/cef4e031-415e-4c42-a893-756e084dd273.jpg)