Вишиванка-духовна броня українця

Вишиванка-духовна броня українця
“Вишиванка – духовна броня українця”. Саме так називався благодійний захід 23.07.2022 у СЗШ 86 м. Львова, на якому десятьом бійцям Збройних Сил України з великою любов’ю ♥️♥️♥️ та вірою в нашу ПЕРЕМОГУ ?????? було подаровано вишиті сорочки.
Серед присутніх воїнів були ті, хто народився в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях і ще ніколи в житті не одягали вишиванку. Для військового коментатора п. П.Черника це була ювілейна десята вишиванка.

Дякуємо за синів п. Юрію Красноштану!

Особливо розчулені були наші колишні учні – тепер бійці ЗСУ. Адже з рук своїх педагогів у часі війни вони отримали не підручники чи зошити, а вишивані сорочки, які вчителі з любов’ю та молитвою вишивали разом зі своїми рідними та близькими. Ми віримо, що освячені о. Андрієм Сокальчуком, з церкви Покрови Пресвятої Богородиці, вишиванки та вервички стануть надійним щитом – захистом для наших бійців. Господь візьме їх під свою опіку та поведе дорогою до перемоги. І, ще, можливо, такий захід підтримають інші заклади і у День Перемоги кожен наш боєць буде у вишиваній сорочці.

Дякуємо нашим вчителям та ВІРИМО В НАШІ ЗСУ??????
Слава УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА ??????????????????????????????????????