Школа сьогодні

Головна » Школа сьогодні

Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

Анри Барбюс

Школа сьогодні – це новаторський підхід та креативнісь адміністрації школи і вчителів, наполегливість учнів, допомога і підтримка батьків.

У школі навчання проводиться державною мовою (українською). Вивчається іноземна мова – англійська.

У школі навчається 831 учень.

• У нашому закладі просторі класні кімнати, укомплектовані сучасними меблями
  • 3 спортивних зали
  • Cучасна шкільна бібліотека, наповнена шкільними підручниками, навчально-методичними матеріалами, художньою літературою, науково – пізнавальною, енциклопедичною літературами, а також для самих маленьких читачів – цікаві книжки улюблених письменників
  • Ресурсна кімната