Вітаємо! Переможців брей-рингу з безпечної поведінки на вулиці та побуті.ВІТАЄМО!Ви молодці!!!

Вітаємо! Переможців  брей-рингу з безпечної поведінки на вулиці та побуті.ВІТАЄМО!Ви молодці!!!

Львівські школярики позмагались у знанні основ безпечної поведінки на вулиці та в побуті. Захід відбувся 13 грудня в читальному залі бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, взяли участь понад півсотні команд учнів 3-4 класів загальноосвітніх шкіл міста. Брейн-ринг проходив у шість турів, під час яких школярі демонстрували знання Правил дорожнього руху, телефонних номерів екстрених служб, основ надання першої домедичної допомоги, свої дії у тій чи іншій складній ситуації  тощо. Переможцем змагань стала команда  «Світлофор» львівської загальноосвітньої школи №86 4-А класу класний керівник Павлусів М. М. Капітан Яковенко Ілля  та учасники Себало Данило , Федорова Діана, Муцин Ярина, Шпирко Вікторія .

imgonline-com-ua-Compressed-kWI8g8jDnN6loO imgonline-com-ua-Compressed-PO1uhi7jLaNTnW

Ваші коментарі