Тиждень стилів

Тиждень  стилів

У   школі розпочався цікавий  тиждень, на який чекали усі учні школи.

Щопонеділка-  ранок розпочинається з урочистого виконання ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ  учнями та вчителями.

Тому   ПОНЕДІЛОК  –  ПАТРІОТИЧНИЙ!

Патріотизм як стиль життя

Речі з національною символікою — від футболок до прикрас — зараз є одним з головних трендів в українській моді.

ВІВТОРОК –  стиль  90-х  для середньої  та старшої  школи  і  спортивний стиль для молодшої школи

Мода має властивість повертатися, от і сьогодні ми іноді з задоволенням ностальгуємо за шаленості 90-х, коли, здавалося б, носили все підряд, але з іншого боку, кожен чітко розумів – це «модно», а це – «вчорашній день». Бунтарський і зухвалий стиль 90-х років – відмінна ідея для стилізованої вечірки і дискотеки

Якщо ви молоді і активні, якщо вам не сидиться на місці, якщо завжди хочеться бути в русі, спортивний стиль – для вас. Адже наявність у гардеробі речей в спортивному стилі – чудове рішення для кожного. Такий стиль підійде практично в будь-якій ситуації. Створити цікавий образ з використанням спортивного стилю зовсім не важко. Можна поєднувати різні тканини і фасони, можна робити ансамбль з декількох квітів. Але не забувайте, що кольори повинні підходити один до одного, мати правильне поєднання, і весь одяг має добре сісти на вашій фігурі. Інакше всі старання будуть марні.

СОННА  СЕРЕДА – Піжамний стиль вже який сезон залишається на піку популярності і не залишає гардероби модниць завдяки ідеальному поєднанню краси і комфорту. Не дивлячись на те, що подібний стиль викликає масу протиріч, дизайнери продовжують його вдосконалювати. Модні бренди регулярно презентують нові комплекти, в яких поєднуються і нотки офіційного стилю, і класична зручна піжама. А для діток – чудові єдинороги, панди, тигри, мавпочки….

Четвер –  ДІЛОВИЙ  СТИЛЬ.   У більшості з нас при згадуванні про офісний, діловий стиль виникає суворий, сірий, нудний образ «білих комірців». Суцільний консерватизм, рамки і стриманість або діловий дрес-код. Але, це зовсім не так. Адже вибираючи одяг в офіційно-діловому стилі, можна виглядати цікаво, модно і навіть багатогранно. Для цього потрібно знати деякі правила і секрети вибору одягу, взуття та аксесуарів, а також вдало комбінувати їх між собою.

П’ятниця – Червоне – то любов…

Новини Новини батькам Новини вчителям Новини учням

Ваші коментарі