Наші успіхи

Вітаємо переможців конкурсу “Соняшник”. Багато учнів школи отримали сертифікати переможців та подарунки!!!!

У міській раді відбулося нагородження міського конкурсу  юних  фотолюбителів “Світанок міста Лева” у номінаціях “Жанрова фотографія” , “Портрет” , “Архітектура”, “Природа”.  Вітаємо всіх учасників і переможців.

3 березня учні школи прийняли участь у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”. Сподіваємося на гарні результати.

ВІТАЄМО  учнів 1 – 4 класів  з успішними результатами конкурсу “Колосок”

08.12.2016р. І етап  шкільного чемпіонату інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”. Участь взяли 12 команд учнів 5 – 11 кл. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ – І місце  команда учнів  10 – А клас . Капітан команди – Леськів Назар

Участь у районному конкурсі виразного читання  із  зарубіжної  літератури

“Поетичне  відлуння”

Учасниця конкурсу : Бончик Катерина (6 – А клас) , вчитель Кольєва І.О.

Результат – ІІІ місце       ВІТАЄМО!!!!

Вітаємо

Переможців конкурсу на кращий рекламний малюнок “Купуй львівське!”

Мельника Дениса  4 – Б кл.                               Лоняк Юлію  4 – А кл.

Демчину Юлію   1 – В кл.                                    Наливайко Лілію 4 – А кл.

Васюту Анастасію 1 – Б кл.                                Семчишин Надію  4 – А кл.

Лаврінців Аліну  2 – Б кл.                                   Ткачука Давида  1 – В кл.

Бараненко Кароліну  2 – Б кл.                          Шимчака Марка  1 – В кл.

Луців Тетяну  2 – А кл.                                         Десятнюк Софію  2 – А кл.

Себала Данила 2 – А кл.                                      Корзун Ірину  2 – А кл.

Цвик Марію 2 – А кл.                                            Лоняк Ірину  2 – А кл.

Любавіну Дарію  3 – А кл.                                  Олексин Анну  3 – А кл.     Смілика Владислава   1 – Б кл.

Діти були нагороджені дипломами та подарунками.

Вітаємо

Учениця   2 – Б класу  Молибога  Дзвенислава  стала  переможцем  кубка  області  “Юні таланти”  серед шахісток 2008 – 2009 р.н.   м. Броди, 2016р.

Вітаємо переможців !!!

Міського конкурсу  учнівських, проектних, дослідницьких та пошукових робіт “ХХ -ХХІ століття.Досягнення українців, що змінюють світ”

Леськів Назар, Тістик Марта, Лепетенко Олег – І місце

Алейнікова Катерина – ІІІ місце

Солдатенкова Світлана – подяка

Підсумки шкільного чемпіонату

інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?»

у 2015-2016 н.р.

Вітаємо переможців, найсильніші та найінтелектуальніші команди цього навчального року.

І місце – 9-А клас, кл. кер. Михайлюк Л.М.

9-Б клас, кл. кер. Бочковська І.О.

ІІ місце – 7-Б клас, кл. кер. Іванець Г.М.

ІІІ місце – 6-А клас, кл. кер. Гудзь І.Я.

7-А клас, кл.кер. Кольєва І.О.

10-А клас, кл. кер. Василів І.Б.

ІV місце – 5-А клас, кл. кер. Бончик І.М.

6-Б клас, кл. кер. Микитяк М.Н.

V  місце – 5-Б клас, кл. кер. Ковальська Н.В.

VI місце – 8-А ,кл. кер. Ханас С.Й.

8-Б клас, кл. кер. Вархоляк А.С.

вапва

Вітаємо з перемогою ! ІІ місце серед дівчат у Новояворівському шахматному турнірі 2016р.

Переможці математичного конкурсу  “КЕНГУРУ” серед учнів 2 – 4 класів

Лепетенко Олег, переможець КЗПДР, ІІ місце у Всекраїнській учнівській олімпіаді з хімії

Наша гордість – переможець обласного етапу з англійської мови серед учнів 10-х класів –

Бартків Людмила  – І місце. Вчитель Бончик І.М.

Переможці шкільного шахового турніру серед учнів

5 – 7 – х класів

Леськів Олег, учень 7 – А класу та Дмитришин Вадим, учень 7 – А класу

Переможці шкільного шахового турніру серед учнів 3 – 4 – х класів

Лебединець Роман, учень 4 – А класу   та  Ілюк  Роман, учень 4 – А класу

Вітаємо переможців міського молодіжного конкурсу  “Львів: з минулого у прийдешнє…”

Сороку Ростислава, учня 7 – Б класу у номінації “З’явилось у Львові вперше”  та  Рябого Андрія, учня  7 – Б класу  у номінації “Що б я зробив у місті якби міг…”

Учні нагороджені дипломами та подарунками:  «Таємниці львівських левів» – книжка авторських легенд-казок відомих у Львові гідів – братів Івана і Петра Радковців  та “140 децибелів тиші” Андрія Бачинського – “Дитяча книга року ВВС” у 2015 році.