Розвиток творчих здібностей

Участь у конкурсі “Армія  очима  дітей”

13 грудня у  школі відбулася зустріч з талановитою, надзвичайно цікавою письменницею Ларисою Ніцой та другокласниками.

20191212_120543 20191212_123301 20191212_123140

“Гарна картина рівноцінна гарному вчинку”

Вінсент Ван Гог

З вересня у Львові триває виставка картин відомої художниці Марії Приймаченко. Учні та педагогічний колектив відвідали виставку відомої художниці, де познайомилися з її творчістю.

Марія Приймаченко лауреат Національної шевченківської премії. В експозиції виставки представили понад 60 робіт із приватної колекції (Київ) та зі збірки Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, що репрезентують мистецький спадок 1960-1990-х років.

Безымянный Безымянный2

“Новорічні пригоди казкових героїв”  у  3 -А  класі (22.12.2017р.).

Вчитель    Павлусів  Марія Михайлівна

Свято Букваря у 1 – В класі

Математичний турнір “Веселі математики”. Турнір був веселим та цікавим, захоплюючим та непердбачуваним. Конкурси “Квітка-семицвітка”, “Художник”, “Математичні терміни”, “Логічні задачі”, “Орігамі” та рекламні паузи від 5 – А та 6 – А класів. У захоплюючій грі перемогли : 1 місце – 5 – А клас, 2 місце – 6 – А клас, 3 місце – 5 – Б клас. Вітаємо переможців!!!! (Підготувала та провела конкурс вчитель математики Навроцька Уляна Іванівна)

Малюнки учнів школи на районний конкурс “Сурми звитяги”

Діти початкової школи активно взяли участь у міському  конкурсі “Купуй  львівське!”

Результати конкурсу  4 – 5 жовтня

Свято Букварика у 1 – Б класі     Кл. керівник  Лаврінців Яна Василівна