Родинний

20  грудня учні  6 – А  класу провели вечорниці, на яких дізналися чимало про звичаї і традиції зимових  свят. Особливу увагу звернули на свята Андрія, Катерини, Святий вечір та Різдво. Було весело!!!! Діти  колядували, ласували кутею, пампушками та варениками. Всім щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!!!

Класний  керівник: Навроцька Уляна  Іванівна

Учні  школи взяли участь у благодійній  акції “Миколай про тебе не забуде!”.  Подарунки вирушили в Святогірський дитячий будинок. Ми  раді, що можемо подарувати гарний настрій, створити казкову  атмосферу і  допомогти повірити у чудеса  усім  діткам, які на жаль,  обділені материнською любов’ю та батьківською підтримкою.

Дякуємо  о.Андрію  за допомогу.

Виховна година у 2 – А класі   “Я була малою  горда…”  (присвячена Лесі Українці)

Вчитель   Павлусів Марія Михайлівна

Участь шкільного колективу “Сузір’я” (учні 8 – А , 6 – Б, 4 – Б класів) у ІІ районному благодійному фестивалі  дитячих вертепів “Свята родина”. Учні були нагороджені подякою та  дипломом. Вчителі – Ковальська Н.В. та Піцур З.Я.