Навчально-пізнавальна діяльність

Тиждень правових знань 10.12.2018

Особистості мало одних лише прав, їй потрібні достаток і виховання, щоб ними скористатися. — О.Герцен

В рамках тижня правових знань для учнів 7 -го класу була проведена лекція на тему ”Права людини ” гостями були представник відділу юстицій та ГОББД ” Сокіл”.

Учням було названо права людини та обов’язки громадян, які потрібно дотримуватися усім людям. Потім було названо правила та обов’язки дітей, учні задавали питання та самі відповідали на поставленні запитання до них.

imgonline-com-ua-Compressed-A6pRKex118BT2KK imgonline-com-ua-Compressed-ovnuCtGtBN imgonline-com-ua-Compressed-WzUyqwTCLG

До сторіччя ЗУНР, 12 листопада у школі було проведено квест “Дорогою пам’яті Січових Стільців”.

Участь взяли учні 8 класів, де змогли проявити свою ерудицію та обізнаність в історії України.

imgonline-com-ua-Compressed-CTwdma0bWfkwPGimgonline-com-ua-Compressed-q8yStB6o8TRtHH

Шкільний  ВЕРТЕП  на Львівському  радіо.  24.12.2017р. Вчитель музичного мистецтва Ковальська Надія  Віталіївна та  вчитель християнської  етики Піцур Зоряна  Ярославівна

4 жовтня з учнями школи відбулася зустріч у районній бібліотеці сімейного читання з сучасними письменницями Мар’яною Савкою та Іриною Савкою.

19 вересня   учні   початкової  школи  побували  у  театрі  Юного  глядача.  У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» – це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.

Висловлюємо   щиру   подяку   працівникам Львівського  електротранспорту   за   допомогу  у  перевезенні   дітей!!!!!

Перегляд вистави “Як Карлсон став пішоходом”. Учні початкової школи разом з акторами повторили  правила дорожнього руху.

19 квітня учні  5 – А (кл.кер. Навроцька У.І.), 5 – Б (кл.кер. Бочковська І.О), та 6 – Б (кл. кер. Ковальська Н.В.) переглянули виставу  “Лялька Реггі Енн” у Першому  академічному театрі для дітей та юнацтва

Відкритий урок вчителя математики Навроцької У.І. у 5 – А класі. Тема уроку “Звичайні дроби” (26.01.2017)

14.12.2016р.  зустріч учнів 6 – А та 6 – Б кл. (вч. Кузик О.М.) з українським письменником Владиславом Івченком