Навчально-пізнавальна діяльність

Шкільний  ВЕРТЕП  на Львівському  радіо.  24.12.2017р. Вчитель музичного мистецтва Ковальська Надія  Віталіївна та  вчитель християнської  етики Піцур Зоряна  Ярославівна

4 жовтня з учнями школи відбулася зустріч у районній бібліотеці сімейного читання з сучасними письменницями Мар’яною Савкою та Іриною Савкою.

19 вересня   учні   початкової  школи  побували  у  театрі  Юного  глядача.  У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» – це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.

Висловлюємо   щиру   подяку   працівникам Львівського  електротранспорту   за   допомогу  у  перевезенні   дітей!!!!!

Перегляд вистави “Як Карлсон став пішоходом”. Учні початкової школи разом з акторами повторили  правила дорожнього руху.

19 квітня учні  5 – А (кл.кер. Навроцька У.І.), 5 – Б (кл.кер. Бочковська І.О), та 6 – Б (кл. кер. Ковальська Н.В.) переглянули виставу  “Лялька Реггі Енн” у Першому  академічному театрі для дітей та юнацтва

Відкритий урок вчителя математики Навроцької У.І. у 5 – А класі. Тема уроку “Звичайні дроби” (26.01.2017)

14.12.2016р.  зустріч учнів 6 – А та 6 – Б кл. (вч. Кузик О.М.) з українським письменником Владиславом Івченком