Екологічний,турисько-краєзнавчий

АКЦІЯ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ ЯЛИНЦІ!

28.12.2018 відбулося нагородження  учасників міського конкурсу “Збережи життя ялинці”. Щиро вітаємо, ученицю 10-А класу Лабу Анастасію з ІІ – місцем та класного керівника Кольєву І. О. за проявлену фантазію та креативний підхід. Гордимося Вами!

IMG-0c43bd0aae1b97ccb59737ae91823628-V IMG-482f22b6578918a6345763418c6d81b9-V

Учні шкіл 21.12.2018 року взяли  участь у Львівському  міському конкурсі  “Збережи життя ялинці”, у якому показали, як можна з допомогою побутових матеріалів  виготовити новорічну красуню без шкоди навколишньому середовищу.

Головним завданням було продемонструвати , любов до природи та збереження життя зеленим красуням!

Учениця 10-А класу Лаба Анастасія разом із класним керівником Кольєвою І. О. долучилися  до акції!

imgonline-com-ua-Compressed-Ovhsja2kYTnu3huU

22 грудня учні  школи Мамалига Юрій, Лаврінців Аліна (3 -Б клас), Зубаль Мартин, Лаврінців Максим (2 – В клас) взяли  участь у Львівському  міському конкурсі  “Збережи життя ялинці”, у якому показали, як можна з допомогою побутових матеріалів  виготовити новорічну красуню без шкоди навколишньому середовищу.  Ялинка, виготовлена з пластмасових пляшок, була представлена біль Львівської міської ради. Вчителі  Нечай Людмила Анатоліївна та Лаврінців Яна Василівна.

18 травня – День вишиванки! Учні 5 – А та 6 – А класів відзначили його на Батьківщині нашого земляка, коваля слова та каменяра – Івана Яковича Франка у селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області. Діти отримали море позитивних вражень та емоцій. Свою екскурсію учні продовжили казково-загадковими краєвидами Карпат у музей Тустань Сколівського району.