Екологічний,турисько-краєзнавчий

22 грудня учні  школи Мамалига Юрій, Лаврінців Аліна (3 -Б клас), Зубаль Мартин, Лаврінців Максим (2 – В клас) взяли  участь у Львівському  міському конкурсі  “Збережи життя ялинці”, у якому показали, як можна з допомогою побутових матеріалів  виготовити новорічну красуню без шкоди навколишньому середовищу.  Ялинка, виготовлена з пластмасових пляшок, була представлена біль Львівської міської ради. Вчителі  Нечай Людмила Анатоліївна та Лаврінців Яна Василівна.

18 травня – День вишиванки! Учні 5 – А та 6 – А класів відзначили його на Батьківщині нашого земляка, коваля слова та каменяра – Івана Яковича Франка у селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області. Діти отримали море позитивних вражень та емоцій. Свою екскурсію учні продовжили казково-загадковими краєвидами Карпат у музей Тустань Сколівського району.